Nowe oblicze marihuany

Cannabis sativa to roślina, która przez wiele lat była okryta złą sławą. Na szczęście mit o jej szkodliwości powoli odchodzi do lamusa. Wtajemniczeni wiedzą, że jedna z odmian marihuany nie zawiera w sobie THC, czyli środka odpowiadającego za odurzenie. Konopie włókniste to rośliny których susz możesz palić bez ograniczeń, w dodatku z korzyścią dla swojego zdrowia. Ostatnimi czasy na rynku pojawiają się przeróżne innowacje które mają na celu sprawić by palenie stało się maksymalnie przyjemne.

Magiczna moc pary

Waporyzator to urządzenie, które powstało po to by palenie oprócz przyjemnych doznań, dało nam również nieocenione korzyści zdrowotne oraz nie niosło ze sobą ryzyka wdychania dymu i substancji smolistych wytwarzających się w trakcie spalania. Jak możliwe jest palenie bez dymu? Odpowiedź jest prosta.Waporyzator nie wymaga działania ognia, co czyni go zdrowszym i bezpieczniejszym od dotychczas stosowanych metod takich jak bibułka, czy bardziej znana fajka wodna. W komorze urządzenia nie dochodzi do zapłonu. Susz jest podgrzewany do bardzo wysokiej temperatury, w celu wytrącenia pary o wspaniałym i korzystnym zdrowotnie aromacie. Para nie posiada w sobie substancji szkodliwych. Waporyzator nie rożni się wyglądem od tradycyjnego papierosa elektronicznego, jest nie tylko funkcjonalny ale także dyskretny.

Jaki model wybrać?

Waporyzatorystają się coraz popularniejsze, w związku z tym rośnie też liczba dostępnych modeli. Początkujący w dziedzinie palenia ziół mogą mieć problem w wyborze dobrego urządzenia. Podpowiadamy – skup się na jakości a nie na cenie. Najlepiej zaufać firmom, które od lat pracują na swoją renomę. Tańsze zamienniki oferują tylko pozorne zaoszczędzenie pieniędzy przy samym zakupie, ale bardzo często wymagają napraw które po pewnym czasie przestają być opłacalne i urządzenie trzeba będzie wymienić. Godnym zainteresowania może być między innymi Pax3 będący rozszerzeniem klasycznego Pax. Warto rozważyć także kupno modelu flowermate wyróżniającego sie przede wszystkim funkcjonalnością i łatwością użytkowania. Ogromną zaletą flowermate jest jego dyskretny wygląd. Urządzenie z łatwością mieści się do kieszeni, przypomina przenośną ładowarkę do telefonu, więc z pewnością nie przyciągnie zbędnej uwagi. Dla miłośników klasyki i wysokiej jakości produktu polecany jest waporyzator volcano. To solidne urządzenie olśni każdego miłośnika spalania suszu. System grzewczy do maksymalnie ogranicza wydzielanie się szkodliwych substancji, by dym, którym się delektujemy olśniewał nie tylko przyjemnym aromatem, ale także oddawał pełną moc substancji aktywnych. Wybór odpowiedniego modelu, to indywidualna kwestia każdego klienta. Warto jednak rozeznać się w temacie i nabyć najlepszy dla siebie produkt.