Vaporizery – doskonałe urządzenia do domowej inhalacji

Waporizery to urządzenia służące do przeprowadzania domowych inhalacji przy użyciu suszu z ziół. Wdychana para jest bardzo zdrowotna, a chwile poświęcone na waporyzację to doskonały sposób na odpoczynek i relaks. Dużą popularnością na rynku cieszy się waporyzator firmy Pax

Waporyzacja jest bezdymnym sposobem inhalowania rozdrobionego suszu przy pomocy waporyzatora. W trakcie tego procesu nie dochodzi do spalania, ponieważ znajdujący się w urządzeniu susz zostaje tylko podgrzany do odpowiedniej temperatury. Dzięki temu uzyskujemy maksimum substancji aktywnych z suszu, bez substancji smolistych pojawiających się w trakcie palenia. Proces wytwarzania pary jest bezpieczny dla zdrowia.

waporyzatorwaporyzatorwaporyzator

Kupując waporyzator warto zastanowić się nad trafnym wyborem. Dużą popularnością cieszą się urządzenia produkowane przez firmę Pax.
Innowacyjnym produktem jest przenośny Pax3. W przeciwieństwie do swego poprzednika ma nową wstawkę na koncentraty, która ułatwia korzystanie ze stałych, jak i płynnych mieszanek aromaterapeutycznych. Technologia waporyzacji Pax jest tak opracowana, aby po lekkim podgrzaniu z materiału roślinnego uwalniały się aktywne związki, tworząc łagodną i aromatyczną parę. Waporyzator Pax 3 ma podwójne zastosowanie, gdyż nadaje się do konsumowania suszu i ekstraktów. Posiada kompaktową budowę i solidne wykończenie dzięki czemu jest wytrzymały na zadrapania.

Waporyzacja to niezwykle zdrowa alternatywa dla tradycyjnego palenia suszu z ziół. Poleca się ją nie tylko do celów rekreacyjnych, ale także do celów medycznych. Na rynku w sprzedaży mamy bogatą ofertę tego produktu. Wśród wielu urządzeń nienaganną opinią cieszą się waporyzatory Fowermate i Volcano.

W sprzedaży mamy waporyzatory przenośne oraz stacjonarne. Pierwsze z nich mają kieszonkowe rozmiary dzięki czemu sprawdzają się w czasie podróży i na spacerze. Z kolei urządzenia stacjonarne pozwalają nam na chwilę relaksu w domowym zaciszu. Różnią się one między sobą wyglądem, rozmiarem i zastosowanym systemem grzewczym (konwekcja, kondukcja lub hybryda).
Dużą popularnością cieszą się waporyzator Fowermate oraz Volcano. Charakteryzują się pięknym designem, dużą wytrzymałością, łatwością w obsłudze oraz wytrzymałością baterii. Te funkcjonale urządzenia produkują parę z niesamowitą wydajnością. Waporyzują zioła, koncentraty i oleje. Cyfrowy wyświetlacz zapewnia większą precyzję i pozwala użytkownikowi uzyskać dokładnie taką temperaturę, jaką preferuje.
Waporizer odpowiednio dobrany do potrzeb klienta zapewni mu doskonałe chwile relaksu oraz doskonałe samopoczucie.